• banner 2
  • banner 4
  • banner 3

добредојде во нашата компанија

Ningbo Jutaí пластика Индустриски копродукции, ООД. е сеопфатна производител и трговец занимаваат со градежен материјал декорација додатоци, изолација, и sanitaryware. Нашите главни производи се во линија на воздухот дефлектор, винил фолии, двојно нацрт-станица, отворен капак тапа.
Ние ги уживаат правата на само-управување на извозот. Нашите R & D персонал се високо обучени и искусни. Ние секогаш се однесуваат на развој на високо квалитетни производи со креативни дизајни за различни намисли. Ние постојано се развиваат нови производи да се задоволат барањата на пазарот.

Прочитај повеќе