за нас

667fe28fb8cc3f9ad6910a326c42abf

 

YUYAO MUNICIPAL COMMERCIAL FOREIGN TRADE CO.,LTD.

 

е сеопфатна производител и трговец занимаваат со градежен материјал декорација додатоци, изолација, и sanitaryware. Нашите главни производи се во линија на воздухот дефлектор, винил фолии, двојно нацрт-станица, отворен капак тапа.

 

Ние ги уживаат правата на само-управување на извозот. Нашите R & D персонал се високо обучени и искусни. Ние секогаш се однесуваат на развој на високо квалитетни производи со креативни дизајни за различни намисли. Ние постојано се развиваат нови производи да се задоволат барањата на пазарот.

Сите производи се подложени ригорозен КК инспекции на готовиот линк. Строги барања за квалитет се врши на материјали и компоненти.

Ние , исто така, дејствуваат како средства за увоз и извоз, обезбедува професионални услуги на меѓународните комерцијални работи за компании кои би сакале да ги извезат своите квалитетни производи. Таа ги презема обработка со увезени материјали или примероци, монтажа со испорачаниот делови и надомест трговија. Во меѓувреме, таа се развива услуги во форма на заедничко вложување или соработка за производство, кои вклучуваат економски и трговски консултации и извори за домашни производи.

Ние придаваат големо значење на висока репутација. И задоволството на клиентите е нашиот вечен извршување. Ако имате било какви прашања или предлози во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ние навистина се надевам да ви биде сигурен партнер. Ние го цениме секој ред ќе го добиеме и ќе се потрудиме да се во согласност со вашето барање.