Затворен Климатик Корица AC9H

Краток опис:

Одговара на повеќето стандардни затворен климатик единици до 17in x 25in | Декоративен покрив ткаенина е машина се перат | држи надвор прашина и нацрти | вклучува инсталација tape.AC9H Карактеристики: -Предлагање вклучува 6 покрива. -Plastic лагер запира нацрти, држи надвор прашина и нечистотија. Компанијата Основни филозофија Производот има производство специјалитет мувла, има посебност Според различните потреби на клиентите, можеме подобро да ги задоволат нивните осигурување requirements.Quality и навремена испорака. Плаќање и испорака Pa ...


детали за производот

Тагови производ

Одговара на повеќето стандардни затворен климатик единици до 17in x 25in | Декоративен покрив ткаенина е машина се перат | држи надвор прашина и нацрти | вклучува инсталација tape.AC9H Карактеристики: -Предлагање вклучува 6 покрива. -Plastic лагер запира нацрти, држи надвор прашина и нечистотија.

Компанијата Основни филозофија

Производот има производство специјалитет мувла, има посебност

Според различните потреби на клиентите, можеме подобро да ги задоволат нивните осигурување requirements.Quality и навремена испорака.

Плаќање и испорака

Начин на плаќање: 30% за депозит, 70% пред пратката (ТТ, Paypal L / C).

Package Details:According to customers' needs .


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи