Indoor Air Kondicioner Cover AC9H

Përshkrim i shkurtër:

Përshtatet më standarde njësitë kondicioner shtëpie deri në 17in x 25in | mbuluar dekorative pëlhurë është Machine lahet | Mban nga pluhuri dhe draftet | Përfshin instalimit tape.AC9H Features: -Set përfshin 6 mbulon. astar -plastike ndalon draftet, mban jashtë pluhurin dhe i poshtër. Kompania Core Filozofi Produkti ka prodhim specialiteti myk, ka veçantinë Sipas nevojave të ndryshme të konsumatorëve, ne mund të takohen më mirë sigurinë e tyre requirements.Quality dhe shpërndarjen në kohë. Pagesa & Delivery Pa ...


Detail Product

Product Tags

Përshtatet më standarde njësitë kondicioner shtëpie deri në 17in x 25in | mbuluar dekorative pëlhurë është Machine lahet | Mban nga pluhuri dhe draftet | Përfshin instalimit tape.AC9H Features: -Set përfshin 6 mbulon. astar -plastike ndalon draftet, mban jashtë pluhurin dhe i poshtër.

Kompania Core Filozofi

Produkt ka prodhimin specialitet myk, ka veçantinë

Sipas nevojave të ndryshme të konsumatorëve, ne mund të takohen më mirë sigurinë e tyre requirements.Quality dhe shpërndarjen në kohë.

Pagesa & dorëzimit

Kushtet e pagesës: 30% për depozita, 70% para se të dërgesës (TT, Paypal L / C).

Package Details:According to customers' needs .


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products