Slide-në derën Sweep / Stop UDB77W

Përshkrim i shkurtër:

Slide-në derën Sweep / Stop Clear Slide-në derën Sweep / ndaluar Clear Kjo slide-në derë spastrim / draft stacion mban ajrin e ngrohtë në verë dhe ajrit të ftohtë në dimër. Spastrim dhe fins bllokuar nga draftet dhe pluhuri. Kursen energji dhe para. Zvogëlon humbje të energjisë Lehtë për të instaluar vetëm rrëshqitje nën derë kursen para Company Core Filozofi Produkti ka prodhim specialiteti myk, ka veçantinë Sipas nevojave të ndryshme të konsumatorëve, ne mund të takohen më assuranc tyre requirements.Quality ...


 • Produkt Size: 1-3 / 4 "x36" të gjatë, të bardhë
 • Detail Product

  Product Tags

  Slide-në derën Sweep / Stop Clear

  Slide-në derën Sweep / ndaluar Clear

  Kjo rrëshqitje-në derë spastrim / draft stacion mban ajrin e ngrohtë në verë dhe ajrit të ftohtë në dimër. Spastrim dhe fins bllokuar nga draftet dhe pluhuri. Kursen energji dhe para.

  Zvogëlon humbjen e energjisë

  Lehtë për të instaluar

  rrëshqitje vetëm nën derë

  kursen paratë

  Kompania Core Filozofi

  Produkt ka prodhimin specialitet myk, ka veçantinë

  Sipas nevojave të ndryshme të konsumatorëve, ne mund të takohen më mirë sigurinë e tyre requirements.Quality dhe shpërndarjen në kohë.

  Pagesa & dorëzimit

  Kushtet e pagesës: 30% për depozita, 70% para se të dërgesës (TT, Paypal L / C).

  Package Details:According to customers' needs .


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products